به وب سایت چهارسو خوش آمدید

درباره چهار سو بیشتر بدانید

در جهان معاصر که موسوم به «عصر اطلاعات و ارتباطات» است و رسانه‌ها همه چیز را در تسخیر خود در آورده¬اند؛ کارکرد و اهمیت رسانه¬ها بر کسی پوشیده نیست. یکی از کارکردهای ویژه رسانه¬ها، و خصوصا شبکه های اجتماعی مجازی، اطلاع¬رسانی، پوشش خبری و ارتباط میان مخاطبان است.
به دلیل گستردگی حوزه تسلط شبکه¬های اجتماعی مجازی در جوامع امروزی و نیز برخورداری این پدیده از ویژگی سیال بودن و حرکت پویامدارانه، لازم است که همگام با رشد و تکامل هنر در فضای حقیقی، زیرساخت های تکنولوژی و محتوایی شبکه¬های اجتماعی مجازی هنری، در حوزه های مختلف هنر و به¬ ویژه نقش آنها برای ارتباط بهتر و بیشتر مخاطبان با تولیدات هنری مورد توجه قرار گیرد.
«چهارسو» با هدف ایجاد شبکه پوشش جامع خبری، سامانه پیشرفته خرید بلیت، خرید و تماشای آنلاین آثار هنری و ویدئویی و ارایه خدمات ویژه هنری به مخاطبان و… پای در راه تشکیل شبکه جامع مستقل هنر گذاشته است.
در «چهارسو» همواره تلاش داریم با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و آشنا به هنر و بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های رسانه‌‌ای در دسترس و روزآمد، هر روز بر گستره مخاطبان خود افزوده تا در میان انبوه رسانه‌ها موجود به جایگاهی درخور و شان هنرمندان دست یابیم.